drukarexik Napisano 8 Lipca 2021 Napisano 8 Lipca 2021 Nick: drukarexik Nick osoby nakładającej kare: @NyKo Powód nałożenia kary: Cheaty Krótki opis sytuacji: Nudziło mi się, cheatowałem, tepałem się po punktach na pizza boyach jak było zadanie dzienne. Dowody: - Coś od siebie: Chciałbym dostać unbana ponieważ mam ekipe do grania a mam perma. Jeżeli będzie trzeba to zgadzam się na zerowanie. 1
Developer/owner proklin Napisano 3 Września 2021 Developer/owner Napisano 3 Września 2021 Nie masz perma, tylko 2 lata. Skutki były raczej oczywiste jak postanowiłeś to robić więc trzeba było to przemyśleć wtedy. Apelacja odrzucona.
Rekomendowane odpowiedzi