nomySek Napisano 5 Lipca 2021 Napisano 5 Lipca 2021 Nick: nomySek Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Toksyczność Krótki opis sytuacji: Generalnie ziomek jechał pod prąd na 4 pasmowej drodze, po czym jeszcze zaczął coś pod nosem piszczeć. Napisałem na globalu ,,Dziękuje za przeproszeniem frajerowi za bla bla." Nic nad wyraz nie powiedziałem, a frajerskie zachowanie nazwałem po imieniu. Podsumowałem sytuacje...Nie sądziłem, że, aż tak będzie to spostrzeżone. Prawdzie mówiąc to moja pierwsza kara. Dowody: Coś od siebie: Miło byłoby gdybyś zdjął tą karę. W sumie to moja pierwsza, a szczerze mówiąc ,,k**rwy" etc nie leciały, ani nie prowadziłem prowokującej dyskusji. Pozdrawiam
Developer/owner proklin Napisano 3 Września 2021 Developer/owner Napisano 3 Września 2021 Nieznajomość zasad nie zwalnia z ich przestrzegania. Apelacja odrzucona.
Rekomendowane odpowiedzi