Skocz do zawartości

Niesłuyszne odebranie prawa jazdy przez VeRil


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: jarekia

Nick osoby nakładającej kare: VeRil

Powód nałożenia kary: "Taran"

Krótki opis sytuacji: Jechałem sobie sentinelem z dużą prędkością i nagle widzę że Veril spada z fagio (Pizzaboy 1).Zatrzymałem sie z pytaniem "wjechałem w ciebie ? " . Jak mogłem go potrącić skoro pizzaboy ma ghostmoda ?  .To ewidentnie wina Rage lub internetu . Jestem jednym ze stałych graczy a Veril odbiera mi możliwość normalnego grania i zarabiania na serwerze .362080806_dowd.thumb.jpg.962680f4e3a22046dc61096801f32dcb.jpg

Dowody: Dowód w załączniku  jak wygląda mój samochód po tym "taranie"

Coś od siebie: Proszę o zwrot prawa jazdy i zwrot kosztów za egzamin/egzaminy 

  • Jestem za 1
Napisano

Nie będę się wypowiadał na temat tego czy faktycznie zasłużyłeś, ale co do ghosta to on się wyłącza po tym jak spadniemy z motocykla.

  • Developer/owner
Napisano

Skoro masz obawy o swój internet to dostosuj swoja jazdę na tyle, żeby mieć pewność, że nikomu nie przeszkodzisz... Ghost nie jest po to żeby jechać na ślepo z myślą "a przecież nic się nie stanie", tylko po to żeby przy ewentualnych problemach uratować osobę pracującą. Kara była krótka, mogła być dużo wyższa i powinieneś docenić, że to tylko godzina a nie pisać apelację. 
Temat leci do archiwum.

  • proklin zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...