Mikel Napisano 3 Lipca 2021 Napisano 3 Lipca 2021 Data i godzina zdarzenia: 3.07.2021 23:04 Nick oskarżającego: Mikel Nick oskarżonego: Wolfcreed Powód napisania skargi: umyślne taranaowanie i VDM gdy byłem na chodniku Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://www.youtube.com/watch?v=0BbBzGSEYng 1 4
Wolfcreed Napisano 3 Lipca 2021 Napisano 3 Lipca 2021 Warto dodać, że po dodaniu skargi VDM-owałeś mnie i osoby z mojej organizacji
Mikel Napisano 3 Lipca 2021 Autor Napisano 3 Lipca 2021 (edytowane) wzywasz graczy, jak to określiłeś "dla beki" to nie jest pierwsza skarga na ciebie i robisz to regularnie i warto też dodać że taranowanie to nie to samo co VDM Edytowane 3 Lipca 2021 przez Mikel
Wolfcreed Napisano 4 Lipca 2021 Napisano 4 Lipca 2021 Tylko po co piszesz na mnie skargę o coś takiego, jeżeli sam odwalasz i to więcej. Kilka razy w jeżdżałeś we mnie i członków mojej organizacji. Takie zachowanie nie jest fajne, jeżeli chciałeś to załatwić tak - między nami to okej, tylko nie rozumiem po co wtedy ta skarga.
Wolfcreed Napisano 4 Lipca 2021 Napisano 4 Lipca 2021 A poza tym, głupim było zemszczenie się na osobach które nic Ci nie zrobiły. Jaki to miało cel? 1
PJOTER2003 Napisano 5 Lipca 2021 Napisano 5 Lipca 2021 @Wolfcreed został ukarany za VDM na kategorię B. Zamykam 1 1
Rekomendowane odpowiedzi