Skocz do zawartości

Skarga na Wlowcreed


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 3.07.2021  23:04

Nick oskarżającego: Mikel

Nick oskarżonego: Wolfcreed

Powód napisania skargi: umyślne taranaowanie i VDM gdy byłem na chodniku

Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://www.youtube.com/watch?v=0BbBzGSEYng

 

  • Jestem za 1
  • Jestem przeciw 4
Napisano

Warto dodać, że po dodaniu skargi VDM-owałeś mnie i osoby z mojej organizacji ;)

Napisano (edytowane)

 wzywasz graczy, jak to określiłeś "dla beki" to nie jest pierwsza skarga na ciebie i robisz to regularnie

i warto też dodać że taranowanie to nie to samo co VDM

 

Edytowane przez Mikel
Napisano

Tylko po co piszesz na mnie skargę o coś takiego, jeżeli sam odwalasz i to więcej. Kilka razy w jeżdżałeś we mnie i członków mojej organizacji. Takie zachowanie nie jest fajne, jeżeli chciałeś to załatwić tak - między nami to okej, tylko nie rozumiem po co wtedy ta skarga.

Napisano

A poza tym, głupim było zemszczenie się na osobach które nic Ci nie zrobiły. Jaki to miało cel?

  • Jestem za 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...