Skocz do zawartości

Problem z kontem


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam mam problem z rejestracją. Otóż ktoś mi zajął . Niestety jestem bardzo przyzwyczajony do niego. Dałoby radę jakoś odzyskać ten nick?

 

Nigdy tutaj konta nie zakładałem ponieważ nie spieszyłem się z graniem na tym serwerze.

Edytowane przez DylemaT929
  • Developer/owner
Napisano

Jak stworzysz konto na forum to automatycznie zakłada się też na serwerze. Zaloguj się tymi samymi danymi i gotowe ;) Sam sobie zająłeś nick :D

Napisano
10 godzin temu, Proklin napisał:

Jak stworzysz konto na forum to automatycznie zakłada się też na serwerze. Zaloguj się tymi samymi danymi i gotowe ;) Sam sobie zająłeś nick :D

O takiej rzeczy nawet nie wiedziałem :)

Sprawdzę później

  • Developer/owner
Napisano

Przy rejestracji na forum i na serwerze masz czerwone komunikaty informujące, że tak to działa ;D
Nic nie czytacie :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...