DylemaT929 Napisano 9 Stycznia 2019 Napisano 9 Stycznia 2019 (edytowane) Witam mam problem z rejestracją. Otóż ktoś mi zajął . Niestety jestem bardzo przyzwyczajony do niego. Dałoby radę jakoś odzyskać ten nick? Nigdy tutaj konta nie zakładałem ponieważ nie spieszyłem się z graniem na tym serwerze. Edytowane 9 Stycznia 2019 przez DylemaT929
Developer/owner proklin Napisano 9 Stycznia 2019 Developer/owner Napisano 9 Stycznia 2019 Jak stworzysz konto na forum to automatycznie zakłada się też na serwerze. Zaloguj się tymi samymi danymi i gotowe Sam sobie zająłeś nick
DylemaT929 Napisano 10 Stycznia 2019 Autor Napisano 10 Stycznia 2019 10 godzin temu, Proklin napisał: Jak stworzysz konto na forum to automatycznie zakłada się też na serwerze. Zaloguj się tymi samymi danymi i gotowe Sam sobie zająłeś nick O takiej rzeczy nawet nie wiedziałem Sprawdzę później
Developer/owner proklin Napisano 10 Stycznia 2019 Developer/owner Napisano 10 Stycznia 2019 Przy rejestracji na forum i na serwerze masz czerwone komunikaty informujące, że tak to działa ;D Nic nie czytacie
Rekomendowane odpowiedzi