MuchaPodlasie_ Napisano 22 Czerwca 2021 Napisano 22 Czerwca 2021 Nick: MuchaPodalsie Nick osoby nakładającej kare: Kamilosław Powód nałożenia kary: VDM Krótki opis sytuacji: Podczas jazdy autem z moim znajomym po mirror parku napotkaliśmy grupkę graczy którzy zaczęli nas taranować i spychać do wody po jakimś czasie jak wyszli z aut chciałem się zemścić więc w nich wjechałem . Proszę o zdjęcie kary lub chociaż o jej skrócenie 2 1
Administrator NyKo Napisano 26 Czerwca 2021 Administrator Napisano 26 Czerwca 2021 Kary są nakładane według taryfikatora który znajduję się pod F3, gracze nie są od wymierzania sprawiedliwości i powinieneś skorzystać z /raport i opisać sytuację. Kara słuszna, zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi