OskarekBetter Napisano 10 Czerwca 2021 Napisano 10 Czerwca 2021 (edytowane) Nick: OskarekBetter Nick osoby nakładającej kare:Wirlus Powód nałożenia kary: ciagle kary brak poprawy w zachowaniu Krótki opis sytuacji: No co mam powiedziec... zachowywalem sie jak dziecko, odwalalem i myslalem ze jestem najmadrzejszy Dowody: brak Coś od siebie: Minelo juz troche czasu, chcialbym wrocic na serwer aby moc pograc ze znajomymi i popracowac, albo pomagac innym gracza ktorzy zaczynaja gre na serwerze... Mysle ze doroslem juz i zrozumialem swoje bledy Edytowane 10 Czerwca 2021 przez OskarekBetter 1 1 13 7
Qubix Napisano 11 Czerwca 2021 Napisano 11 Czerwca 2021 (edytowane) #FreeOskarek Edytowane 11 Czerwca 2021 przez Qubix 1 1
_WirluS_ Napisano 11 Czerwca 2021 Napisano 11 Czerwca 2021 Werdykt tej apelacji jest taki sam jak w poprzedniej. Odrzucam i zamykam. 2 1 1
Rekomendowane odpowiedzi