GEDZ Napisano 10 Czerwca 2021 Napisano 10 Czerwca 2021 Nick: Gedz Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Wykorzystywanie błędów na serwerze Krótki opis sytuacji: Kolega mi powiedział o bugu powodującym to ze można brac dużo rzeczy do ekwipunku i zbugowalem tak 2 razy sadzonki Dowody: Dowodów nie ma biore to na siebie zbugowalem nie zglosiłem moja wina Coś od siebie: Szkoda mi konta które mam od 2019 i majatku jaki zdobyłem moge oddac wszystko co na tym zarobiłem bardzo przepraszam i mysle na dobre rozpatrzenie kary i skrócenie 6 3
Developer/owner proklin Napisano 4 Lipca 2021 Developer/owner Napisano 4 Lipca 2021 @GEDZMożemy dać Ci drugą szansę jednak musisz spełnić nasze warunki: wipe konta - wyczyszczenie całego majątku, doświadczenia itp. (zostają punkty FLC i godziny online) status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy blokada handlu na miesiąc prace społeczne***: 30k przez miesiąc na pizzaboy'u ***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.
Developer/owner proklin Napisano 3 Sierpnia 2021 Developer/owner Napisano 3 Sierpnia 2021 Apelację zamykam z powodu braku zainteresowania.
Rekomendowane odpowiedzi