GEDZ Napisano 9 Czerwca 2021 Napisano 9 Czerwca 2021 Nick: Gedz Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Wykorzystywanie błędów na serwerze Krótki opis sytuacji: No więc tak, jakiś czas temu dowiedziałem się o tym, że można bugować sadzonki przez co można mieścić ich nieograniczoną ilośc w ekwipunku. Dowody: No cóż, dowodów żadnych nie mam, przyznaję się do błędu i biorę to na siebie. Coś od siebie: Trochę mi szkoda tego konta i majątku jaki na nim posiadam, nie ukrywam, że chciałbym zostać odbanowany i tego żałuję. Myślałem, że nic się nie stanie jak zbuguję kilka razy te sadzonki a tu jednak stało się inaczej. Jeśli zostałbym odbanowany to taka sytuacja więcej by się już nie powtórzyła. 1
Developer/owner proklin Napisano 9 Czerwca 2021 Developer/owner Napisano 9 Czerwca 2021 Z racji, że nie chciało Ci się nawet napisać własnej apelacji wnioskuję, że nie zależy Ci na zdjęciu kary. Pójdę Ci więc na rękę, apelacja odrzucona. Zamykam. 1
Rekomendowane odpowiedzi