Skocz do zawartości

R1HP4 Ukarany przez Proklina


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: R1HP4

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary: Wykorzystywanie błędów na serwerze.

Krótki opis sytuacji:  a więc tak po ponad roku na tym serwerze i posadzonych około 3500set sadzonek postanowiłem pierwszy raz "zbugować eq" iż że kolega bardzo często używał tego sposobu, a więc ja postanowiłem sprawdzić to, zrobiłem 100sadzonek naraz do ekwipunku do tego wziąłem jeszcze 24 nawozu i do losta 76 kolejnych zajechałem na miejsce gdzie sadziłem, postawiłem je pojechałem do ogrodnika kupiłem kolejne 110wody wróciłem podlać i kursowałem po kolejne, dobiła godzina 19:20 gdzie dostałem swojego zasłużonego bana.

Dowody: brak, jedynie Ty masz w logach. 

Coś od siebie: Minęła dokładnie godzina i czterdzieści minut postanowiłem napisać apelację iż z powodu że dużo czasu mnie łączy z tym serwerem, szkoda mi tego czasu i wielu świetnych osobowości w tym ciebie Proklin gdy widziałem od ciebie na chacie "dziękuje" gdy Twoją limuzynę na komisie 2/3 odblokowałem komodą w ciemnoniebieskim macie ale mniejsza w to. żałuję że uczyniłem to, ponieważ nie musiałem tego robić i nie było mi to potrzebne.

Edytowane przez R1HP4
  • Like 2
  • Haha 4
  • Confused 1
  • Jestem za 29
  • Jestem przeciw 14
  • 4 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

@R1HP4 Możemy dać Ci drugą szansę jednak musisz spełnić nasze warunki, które z racji na Twoją historię kar będą wyższe niż u pozostałych winnych tego przewinienia:

  • wipe konta - wyczyszczenie całego majątku, doświadczenia itp. (zostają punkty FLC i godziny online)
  • status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy
  • blokada handlu na miesiąc
  • prace społeczne***: 50k przez miesiąc na pizzaboy'u

***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji).

 

Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.

  • Jestem za 1
  • 5 tygodni później...
  • Developer/owner
Napisano

Apelację zamykam z powodu braku zainteresowania.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...