Skocz do zawartości

skarga na Tylkocrossy


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: jakis czas temu 

Nick oskarżającego: Repufi_PL

Nick oskarżonego:Tylkocrossy

Powód napisania skargi: dałem obeya 9f na raty i gracz mi nie odał kasy 

Dowody w postaci logów lub screenshotów:  https://imgur.com/7ovQa5F

Napisano

@NyKoprzyznaje się do tego straciłem trochę zapał do grania na kompie wróciłem do starej pasji oraz robie prawko i nie mam czasu na grę dziękuję bardzo za grę na waszym serwerze było miło 

Napisano
19 minut temu, Tylkocrossy napisał:

@NyKoprzyznaje się do tego straciłem trochę zapał do grania na kompie wróciłem do starej pasji oraz robie prawko i nie mam czasu na grę dziękuję bardzo za grę na waszym serwerze było miło 

Jeśli posiadasz nadal ten pojazd to mi go odaj . Ja go sprzedam tyle ile jestem mi winny to sobie zostawię a resztę odam tobie lub administracji 

  • Haha 1
Napisano

Ewentualnie można tak zrobić i mi resztę kasy oddasz

 

Napisano

Ok o której będziesz na serwerze 

Napisano (edytowane)

Widać że jednak gracz nie chce się dogadać proszę go zbanowac

Edytowane przez Repufi_PL
  • Haha 2
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Napisano

chyba nikt nie żyje xD

  • Like 1
  • Haha 1
  • 1 miesiąc temu...
  • Developer/owner
Napisano

Gracz @Tylkocrossy został zbanowany na 2 lata za oszustwo finansowe.

Zamykam.

  • Jestem za 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...