Alfredeon Napisano 6 Czerwca 2021 Napisano 6 Czerwca 2021 Nick: Alfredeon Nick osoby nakładającej kare: (Podczas wczytywania na serwer wywala mnie i nie jestem w stanie sprawdzić) Powód nałożenia kary: Używanie cheat engine przy pakowaniu jakiś tam rzeczy w paleto bay Krótki opis sytuacji: Wraz z kolegami 2 albo 3 osoby chcieliśmy sprawdzić czy można używać "wspomagaczy na serwerze" po chwili korzystania z tego dostaliśmy chyba perma, sytuacja miała miejsce około roku temu. Dowody: Coś od siebie: Przyznaję się do korzystania z tego, chciałem zweryfikować czy my oraz czy inne osoby mogą jakoś sobie przyspieszyć rozgrywkę w szczególności że często widziałem osoby jeżdżące na pizzy (jeżdżą ponad przeciętnie szybko) spróbować było warto... ale myślę że swoje przeczekałem, trudno jest znaleźć polski serwer na ragemp taki jak wasz. Prosił bym o odbanowanie i zapewniam że taka sytuacja drugi raz się nie powtórzy. Pozdrawiam
Developer/owner proklin Napisano 4 Lipca 2021 Developer/owner Napisano 4 Lipca 2021 Nie ma na serwerze gracza z podanym nickiem, podaj poprawny nick z serwera.
Developer/owner proklin Napisano 3 Sierpnia 2021 Developer/owner Napisano 3 Sierpnia 2021 Apelację zamykam z powodu braku zainteresowania.
Rekomendowane odpowiedzi