Skocz do zawartości

Alfredeon ukarany przez (Podczas wczytywania na serwer wywala mnie i nie jestem w stanie sprawdzić)


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Alfredeon 

Nick osoby nakładającej kare: (Podczas wczytywania na serwer wywala mnie i nie jestem w stanie sprawdzić)

Powód nałożenia kary: Używanie cheat engine przy pakowaniu jakiś tam rzeczy w paleto bay

Krótki opis sytuacji: Wraz z kolegami 2 albo 3 osoby chcieliśmy sprawdzić czy można używać "wspomagaczy na serwerze" po chwili korzystania z tego dostaliśmy chyba perma, sytuacja miała miejsce około roku temu. 

Dowody: 

Coś od siebie: Przyznaję się do korzystania z tego, chciałem zweryfikować czy my oraz czy inne osoby mogą jakoś sobie przyspieszyć rozgrywkę w szczególności że często widziałem osoby jeżdżące na pizzy (jeżdżą ponad przeciętnie szybko) spróbować było warto... ale myślę że swoje przeczekałem,  trudno jest znaleźć polski serwer na ragemp taki jak wasz.

Prosił bym o odbanowanie i zapewniam że taka sytuacja drugi raz się nie powtórzy.

 

Pozdrawiam

  • 4 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

Nie ma na serwerze gracza z podanym nickiem, podaj poprawny nick z serwera.

  • 5 tygodni później...
  • Developer/owner
Napisano

Apelację zamykam z powodu braku zainteresowania.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...