Kuba666 Napisano 2 Czerwca 2021 Napisano 2 Czerwca 2021 Nick: Kuba666 Nick osoby nakładającej kare: Herwi Powód nałożenia kary: Oszustwo finansowe Krótki opis sytuacji: Dostałem bana na 2 lata za nie spłacenie całej kwoty samochodu Dowody: nie ma Coś od siebie: Przez te 16 miesięcy przemyślałem swoje zachowanie i zrozumiałem że źle postąpiłem, chciałbym wrócić na serwer i grać tym razem nie oszukując ludzi, za zaistniałą sytuację przepraszam.
Developer/owner proklin Napisano 4 Lipca 2021 Developer/owner Napisano 4 Lipca 2021 Zanim zaczniemy dalsze rozpatrywanie sprawy proszę o skontaktowanie się z osobą poszkodowaną, dopiero jeśli ona wyrazi zgodę możemy myśleć o warunkach.
Developer/owner proklin Napisano 3 Sierpnia 2021 Developer/owner Napisano 3 Sierpnia 2021 Apelację zamykam z powodu braku zainteresowania.
Rekomendowane odpowiedzi