Skocz do zawartości

Skarga na gracza Michu10


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia 29/30.05.2021 nie pamiętam dokładnego dnia.

Nick oskarżającego: Ssiema

Nick oskarżonego: Michu10

Powód napisania skargi: Oszustwa finansowe

Gracz Michu10 będąc w mojej organizacji potrzebował dużej ilości pieniędzy na kupno samochodu Sultan RS. Poprosił mnie wtedy o pożyczkę na sumę 127000$ obiecując mi zwrot tych pieniędzy od razu jak je zarobi. Gracz ten w handlu dał mi jakies randomowe flcardy i ubrania które nie były warte wiecej niż 500$. Nastepnego dnia Michu10 sprzedał swojego Sultana RS z dużym zarobkiem i jak zapytałem go czy zwróci mi moje 127000$ uzyskałem od niego odpowiedź że po prostu przepłaciłem za te ubrania i flcardy i swoich pieniędzy już nie zobaczę. Po całej sprawie gracz ten zablokował mnie na discordzie poza tym to nie jest pierwsza taka sprawa z tym graczem ponieważ jeszcze jedną osobę z mojej organizacji (Fawn) okradł na 20000$ w ten sam sposób. Będę bardzo wdzieczny za rozpatrzenie tej sprawy. 

  • Jestem za 32
Napisano
  • Pożyczki? Byłem w twojej org i odkupiłeś ode mnie flcardy teraz się tłumacz, przepłaciłeś i to już twoja wina. Jak masz nagranie z tej twojej bajeczki to wstaw a nie robisz w bambuko
  • Haha 3
  • Confused 1
  • Sad 1
  • Jestem przeciw 11
Napisano

no to nieźle robie w bambuko jak kilka osób na dc było wtedy i mogą mnie potwierdzic że potyrzebowałeś pozyczki na teraz i dałeś mi te flcardy żeby umowy nie pisac także ja ta sprawę zostawiam administracji

  • Jestem za 1
Napisano

ty samego siebie próbujesz w bambuko chyba zrobić

  • Jestem za 3
Napisano

XD, śmieszne że tyle osób już na ciebie pisze skargi, a ty dalej udajesz niewinnego Michu :P

  • Jestem za 1
Napisano

Na cb michy jest już zbyt wiele spraw związanych z oszustwem :) wiec wkoncu przestań kłamać i miej jaja się przyznać za złodziejstwo ;)

 

  • Jestem za 4
Napisano
11 godzin temu, Michu10 napisał:
  • Pożyczki? Byłem w twojej org i odkupiłeś ode mnie flcardy teraz się tłumacz, przepłaciłeś i to już twoja wina. Jak masz nagranie z tej twojej bajeczki to wstaw a nie robisz w bambuko

Jeśli potrzebujesz dowodów to popatrz na poprzednie skargi na siebie gdzie widać jak jawnie ludzi okradasz.

  • Jestem za 2
Napisano

A po 2 proklin powinien mieć wszystko w logach co i jak było robione więc to wszystko wyjdzie na jaw :)

  • Jestem za 4
Napisano

Michu nie rób z siebie idioty. Każdy wie co robisz i za niedługo skończysz w dziurze zbanowanych.

  • Like 1
  • Administrator
Napisano

Gracz @Michu10 został zbanowany na 2 lata za rozdawanie majątku.

Zamykam

  • NyKo zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...