Skocz do zawartości

Problem z wypłaceniem pieniędzy z organizacji.


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Niedawno założyłem organizacje, nie moge wyplacic pieniedzy choć w logach organizacji oraz w członkach widac ze kilka graczy wplacilo. W zakładce pulpit {BANK} nie widać pieniędzy. Prosze o pomoc :)

  • 2 tygodnie później...
Napisano

Tak jak już wspominałam na serwerze,
Jeżeli mimo upływu czasu problem dalej będzie występował to przy najbliższym restarcie serwera/kafejki powinien zniknąć. Spróbuj ewentualnie skontaktować się z Proklinem, może uda się znaleźć inne rozwiązanie.

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...