CzaChaRunn Napisano 16 Maja 2021 Napisano 16 Maja 2021 Data i godzina zdarzenia: 16.05.2021 20:40 Nick oskarżającego: CzaChaRunn Nick oskarżonego: P3L1K4N Powód napisania skargi: Utrudnianie gry poprzez celowe wjechanie w stacje benzynową Dowody w postaci logów lub screenshotów: 6 1
P3L1K4N Napisano 16 Maja 2021 Napisano 16 Maja 2021 Szczerze? Zminimalizowało mi grę i nawet nie widziałem kogo wysadziłem a dostałem info, że wjechałem w stacje na teamspeak. Przepraszam za taką akcje w pewnym sensie jest to mój błąd, oraz złośliwość rzeczy martwych. 1 3
Administrator NyKo Napisano 7 Czerwca 2021 Administrator Napisano 7 Czerwca 2021 Gracz @P3L1K4N zostanie ukarany za odwalanie pojazdem. Zamykam 1
Rekomendowane odpowiedzi