Skocz do zawartości

Skarga na P3L1K4N


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 16.05.2021 20:40

Nick oskarżającego: CzaChaRunn

Nick oskarżonego: P3L1K4N

Powód napisania skargi: Utrudnianie gry poprzez celowe wjechanie w stacje benzynową 

Dowody w postaci logów lub screenshotów: 

 

  • Haha 6
  • Sad 1
Napisano

Szczerze? Zminimalizowało mi grę i nawet nie widziałem kogo wysadziłem a dostałem info, że wjechałem w stacje na teamspeak.
Przepraszam za taką akcje w pewnym sensie jest to mój błąd, oraz złośliwość rzeczy martwych.

  • Haha 1
  • Jestem za 3
  • 4 tygodnie później...
  • Administrator
Napisano

Gracz @P3L1K4N zostanie ukarany za odwalanie pojazdem.

Zamykam

  • Sad 1
  • NyKo zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...