HakerXPompa12 Napisano 9 Maja 2021 Napisano 9 Maja 2021 Siema allegrowicze, sprawa wygląda tak że jak próbuje się zalogować na moje konto to pokazuje że złe hasło. Chciałem expa wbić na lepsze pracki, autka itd a tu lipa, można jakoś je zresetować?
Seba983 Napisano 9 Maja 2021 Napisano 9 Maja 2021 Hasło na forum i serwer jest takie samo, więc sprawdź czy dobrze wpisujesz albo zresetuj hasło na forum. Zmienia się je tutaj: 1
sheerio Napisano 5 Czerwca 2021 Napisano 5 Czerwca 2021 Tak jak kolega wyżej pokazał, opcję zmiany hasła znajdziesz w Ustawieniach Konta. Jeżeli zmieniałeś wcześniej hasło na forum to jest szansa, że nie zaktualizowało się całkowicie i przy wejściu na serwer musisz użyć tego starszego. Jeśli problem będzie dalej się pojawiał skontaktuj się z miniem na Discordzie. 1
HakerXPompa12 Napisano 6 Czerwca 2021 Autor Napisano 6 Czerwca 2021 Dziękuję za odpowiedź, problem rozwiązany
Rekomendowane odpowiedzi