Skocz do zawartości

Skarga na CANCEL i bartek00560


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 6.05.2021 -13:40?

Nick oskarżającego: mi3ele

Nick oskarżonego: @CANCEL @bartek00560

Powód napisania skargi: Taranowanie rowerzysty.

Dowody w postaci logów lub screenshotów: Ogólnie typy zaczeły mnie taranować podczas ostatniego taranu przez gracza @CANCELpowiedział "nie taranuj go", w tym momęcie napisał na mnie repsa ze jeźdze po aucie na rowerze. https://streamable.com/emioru https://streamable.com/bhpooa

  • Haha 1
Napisano

Dostałeś bana za odwalanie rowerem. Wjeżdżałeś w nas rowerem. Czm nie pokażesz całego nagrania?

Napisano
Teraz, CANCEL napisał:

Dostałeś bana za odwalanie rowerem. Wjeżdżałeś w nas rowerem. Czm nie pokażesz całego nagrania?

Skoror zostałem już ukarany to po co całe nagranie? Aktualnie administracja ma się zająć waszym taranowaniem

Napisano
Teraz, mi3ele napisał:

Skoror zostałem już ukarany to po co całe nagranie? Aktualnie administracja ma się zająć waszym taranowaniem

na podstawie tego co zrobiłeś powinieneś pokazać całe nagranie aby administracja zadecydowała czy taranowanie było słuszne

Napisano
1 minutę temu, CANCEL napisał:

na podstawie tego co zrobiłeś powinieneś pokazać całe nagranie aby administracja zadecydowała czy taranowanie było słuszne

Taranowanie nigdy nie jest słuszne, mogłeś odrazu napisać repsa a nie taranować :D

Napisano
1 minutę temu, mi3ele napisał:

Taranowanie nigdy nie jest słuszne, mogłeś odrazu napisać repsa a nie taranować :D

chciałem dać ci do zrozumienia że masz nie odwalać ale ty wolałeś dalej skakać więc się nie dziw. A administracja musiała widzieć że cię taranujemy skoro cie spectatowała

Napisano
Teraz, CANCEL napisał:

chciałem dać ci do zrozumienia że masz nie odwalać ale ty wolałeś dalej skakać więc się nie dziw. A administracja musiała widzieć że cię taranujemy skoro cie spectatowała

Zacząłeś mnie taranować w momęcie w którym powiedziałeś do swojego kolegi "Nie taranuj go już" czy jakoś tak, widać było ze dopiero w tamtym momęcie zaczełeś pisać repsa

Napisano
Teraz, mi3ele napisał:

Zacząłeś mnie taranować w momęcie w którym powiedziałeś do swojego kolegi "Nie taranuj go już" czy jakoś tak, widać było ze dopiero w tamtym momęcie zaczełeś pisać repsa

nie, po prostu nie chciałem abyś dostał VDM 

Napisano
4 minuty temu, CANCEL napisał:

nie, po prostu nie chciałem abyś dostał VDM 

Jak nie? Dam ci nagranie z tego momentu. Po twoim uderzeniu gdy zobaczyłeś ze twój kolega zaczął mnie taranować, zacząłeś mówić aby przestał po czym pokazuje ze coś pisałeś, był to właśnie report. Więc co Ci da kłamanie? https://streamable.com/0os0yj

Napisano
Teraz, mi3ele napisał:

Jak nie? Dam ci nagranie z tego momentu. Po twoim uderzeniu gdy zobaczyłeś ze twój kolega zaczął mnie taranować, zacząłeś mówić aby przestał po czym pokazuje ze coś pisałeś, był to właśnie report. Więc co Ci da kłamanie? https://streamable.com/0os0yj

Oczywiście po tym przestałeś taranować aby administracja nie widziała

Napisano
Teraz, mi3ele napisał:

Oczywiście po tym przestałeś taranować aby administracja nie widziała

Ty wgl znasz pojęcia VDM?

Napisano
Teraz, CANCEL napisał:

Ty wgl znasz pojęcia VDM?

Tak znam, ale vdm a taranowanie to jest prawie to samo. Jedna różnica to, to ze siedziałem na rowerze.

Napisano

coś nie widać abyś znał to pojęcie 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...