Skocz do zawartości

Skarga na gracza Wilku


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 05.05.2021 godzina 12:40

Nick oskarżającego: Pizdzidrut

Nick oskarżonego: Wilku

Powód napisania skargi: Po sprzedaży auta graczowi Wilku okazało się że wędka która została w bagażniku się nie przeniosła do depozytu jak to powinno mieć miejsce, po krótkim czasie zorientowałem się że ów przedmiot nie pojawił mi się w depozycie wiec stwierdziłem że napisze do tego gracza  i się spytam czy mógłby oddać mi ten przedmiot on natomiast stwierdził że to mój problem że jej nie wyciągłem z auta.

Uważam że gracz nie zachował się fair w stosunku do mnie ponieważ jest to błąd gry a nie moja wina.

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

Napisano

Miałem klienta to sprzedałem od buta później napisałem reporta @Baldi1331 przyjął napisał że mogę zostawić sobie tą wędkę i że problem leży po twojej stronie że jej nie zabrałeś. Jeśli ktoś zapomni opłacić dom też mu może ktoś kufry zajumać.
image.png.225cbdf27c76865c1a8b4d46eadd7d28.png
 

Napisano (edytowane)

@Pizdzidrut skarga jest niesłuszna, zostawiłeś wędkę to już Twój problem, następnym razem pomyślisz i sprawdzisz bagażnik. Zamykam.

Edytowane przez PJOTER2003
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...