NVXER Napisano 3 Maja 2021 Napisano 3 Maja 2021 Nick: NVXER Nick osoby nakładającej kare: @Sneezy Powód nałożenia kary: Toksyczność Krótki opis sytuacji: Ogłosiłem wszystkim graczom na czacie /g o tym, że gracz YuGi sprzedaje ludzi za sadzenie tzw. STOP 60 NEWS, gdzie użyłem słowa "konfident" za co zostałem ukarany. Dowody: Brak. Coś od siebie: Jest to dla mnie śmieszne, że za jedno słowo dostaję mute na 3 dni, ale gracz, który wypisuje 3 razy gorsze rzeczy do gracza dostaje taką samą karę. 1
Sneezy Napisano 3 Maja 2021 Napisano 3 Maja 2021 Nie grasz tu od wczoraj, więc powinieneś doskonale wiedzieć, że za takie słowo którego użyłeś były kary nie raz. Co do graczy wypisujących "3 razy gorsze rzeczy" - nie zawsze wszystko zauważymy, więc jeżeli widzisz coś takiego a gracz nie został ukarany to piszesz na niego skargę.
NVXER Napisano 3 Maja 2021 Autor Napisano 3 Maja 2021 1 minutę temu, Sneezy napisał: Nie grasz tu od wczoraj, więc powinieneś doskonale wiedzieć, że za takie słowo którego użyłeś były kary nie raz. Co do graczy wypisujących "3 razy gorsze rzeczy" - nie zawsze wszystko zauważymy, więc jeżeli widzisz coś takiego a gracz nie został ukarany to piszesz na niego skargę. Wróciłem po przerwie trwającej 9 miesięcy z zerowaniem konta, nie miałem pojęcia, że zasady na serwerze się pozmieniały, przed moją przerwą od serwera nie było czegoś takiego, że za słowo jakie użyłem jest kara wyciszenia. Co do wypisywania gorszych rzeczy to nie mam zamiaru wypisywać 24/7 skarg by nie być postrzeganym jak osoba, o której napisałem na czacie /g
Developer/owner slawur Napisano 20 Maja 2021 Developer/owner Napisano 20 Maja 2021 Wymiar kary jest ustalony przez taryfikator kar, nie jest wymyślany przez nakładającego karę aby każdy został ukarany w ten sam sposób. Kara minęła. Zamykam
Rekomendowane odpowiedzi