Tomxcio Napisano 3 Maja 2021 Napisano 3 Maja 2021 (edytowane) Nick: Tomxcio Nick osoby nakładającej kare: @PJOTER2003 Powód nałożenia kary: VDM Krótki opis sytuacji: Wjeżdżałem na górke sprawdzić sytuację dziejącą się na górze, po czym gracz wbiegł mi pod koła. Byłem rozpędzony i nie miałem szans zahamować, nawet go nie zabiłem moim pojazdem. Dowody: Widać wszystko w skardze na mnie. Coś od siebie: No mogłem sie inaczej zachować. Edytowane 3 Maja 2021 przez Tomxcio
Developer/owner proklin Napisano 4 Lipca 2021 Developer/owner Napisano 4 Lipca 2021 Po obejrzeniu nagrania ze skargi stwierdzam, że kara jest słuszna. Widać nicki graczy nawet przez tekstury, dobrze wiedziałeś, że on tam jest, zwłaszcza, że biegł prosto. Apelacja odrzucona.
Rekomendowane odpowiedzi