Borowikens Napisano 14 Listopada 2018 Napisano 14 Listopada 2018 Nick: rado1229 Nick osoby nakładającej kare: Herwi Powód nałożenia kary: SpeedHack Krótki opis sytuacji: Jestem idiotą i odpaliłem speedhacka na nurku Dowody: nie ma Coś od siebie: Pewnego dnia chciałem sprawdzić czy dalej da się używać speedhacka na serwerze, jestem idiotą i zamiast go nie odpalać zarabiałem z nim tak z 15 minut na nurku. Przepraszam za swój głupi czyn, chciałbym jeszcze tutaj pograć, widzę że zostało dodane tune co jeszcze bardziej sprawia że brakuje mi serwera. Liczę na pozytywne rozpatrzenie. P.s Piszę z innego konta bo na moim mam buga z rejestracją
Herwi Napisano 14 Listopada 2018 Napisano 14 Listopada 2018 Twoje konto zostało odbanowane, za cheatowanie zostało wyczyszczone z majątku i samochodów. Dostajesz ostatnią szansę, nie zmarnuj jej. 1
Rekomendowane odpowiedzi