Cushy Napisano 13 Listopada 2018 Napisano 13 Listopada 2018 Nick: Cushy Nick osoby nakładającej kare: Velty Powód nałożenia kary: Jazda pod prad, taranowan 2 osob. Krótki opis sytuacji: wszedłem na FLbera po zw, wyjechalem z bazy wzialem pierwszy kurs jade se normalnie srodkiem moich 2 pasow i nagle wywala mnie z taxowki patrze czat Cushy stracil uprawnienia powod Taran 2 osob, niebezpieczna jazda i jazda pod prad. Dowody: O ile zdaze do dodam filmik bo musze go jeszcze wyrednerowac Coś od siebie: Chcialbym odzyskac prawo jazdy + koszt jego zdawania. https://imgur.com/i2Smokf zapomnialem wspomniec ze potrzebuje prawka aby oddac kase koledze ;p
Rekomendowane odpowiedzi