Skocz do zawartości

licytacja wykupionej willi na vine


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nazwa nieruchomości:willa z otwieranymi garazami 

Lokalizacja:vinevood

Cena za nieruchomość: licka od 5k mp 1k KT: 30K

Kontakt: (
opcjonalne) dc Poczciwy Krzychu#1674
Zdjęcie/a nieruchomości:
777305845_WILLA5.thumb.png.af3d139a019a1a7f7f1dbfa2f37b75dc.png1025309519_WILLA6.thumb.png.dd9891fa06cd2b84036ec432d3f182d4.png1677014198_WILLA7.thumb.png.0ae1130bb83f7f36b221e22263b37b89.png1248937826_WILLA8.thumb.png.547e6959aeaace7ba62b9f4cf5a49b7c.png212106239_WILLA9.thumb.png.0a8865cab8a6273b6660266baf5f8770.png

Edytowane przez kamcio
Inne zdjecia
  • Haha 2
Napisano

Doba 1k. Licka trwa do 02.05.2021

Napisano (edytowane)

Licytowac jeszcze

Edytowane przez kamcio
Napisano (edytowane)

Edytowane przez ChomikBojowy
Napisano (edytowane)

Dalej dalej Tak 15K minimum

Edytowane przez kamcio
Napisano (edytowane)

Edytowane przez ChomikBojowy
Napisano (edytowane)

pass

Edytowane przez ChomikBojowy
Napisano (edytowane)

DODANO Opcje KT 30K

Edytowane przez kamcio
  • Haha 4
Napisano (edytowane)


 

nieruchomosc.thumb.png.506997374d44e10509b30a158f87cb23.png

Edytowane przez kamcio
Napisano

Licytacja zostanie skrócona trwa do godziny 13;00 30.04.2021

Napisano

Do zamknięcia, powód:

QuaVinDziś o 10:22

No zablokowałem i co związku z tym?
 
 
 
fd4acec1c210ca8aec3efe7fe71c1f2e.webp?si

Poczciwy KrzychuDziś o 10:25

Bo zapłaciłem 10,200 zeby taki gośc mi odstąpił wynajem. Wieć ty zablokowałeśi nie moge dalej niz 3 oplacic, ani sprzedać.
 
 
 
[10:25]
:frowning:
 
 
 
[10:26]
Dogadamy sie jakos ?
 
 
 
[10:28]
Mam 20K ofertę wieć 20k pójdzie w błoto?
 
 
 
[10:29]
Moge dac ci 50% z tego
 
 
 
dbd58bf49f4779e46227c8ab712b6c4f.webp?si

QuaVinDziś o 10:31

Nie chce zadnego hajsu. Ktoś z org potrzebuje domu to daje
 
 
 
fd4acec1c210ca8aec3efe7fe71c1f2e.webp?si

Poczciwy KrzychuDziś o 10:31

Bo doba 1000 troszke za duza
 
 
 
[10:31]
Czyli ja mam stracić 10K/20K?
 
 
 
dbd58bf49f4779e46227c8ab712b6c4f.webp?si

QuaVinDziś o 10:31

Mowi sie trudno
 
 
 
[10:31]
Kazdy traci
  • Haha 5
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...