Quertez Napisano 20 Kwietnia 2021 Napisano 20 Kwietnia 2021 Nick: Quertez Nick osoby nakładającej kare: W konsoli pisze Null Powód nałożenia kary: Ucieczka z serwera podczas pościgu Krótki opis sytuacji: był pościg i mi komp się wyłączył, zapomniałem włączyć chłodzenia i komputer przy wysokiej temp awaryjnie się wyłączył, ale oczywiście podczas wcześniejszego pościgu sam opuściłem serwer ponieważ, moim zdaniem jest to bezsensowne zmuszanie do ich żałosnego "RP" czyli pościgu. RP przy nicku nie mam bo nie mam zamiaru odgrywać RP na serwerze RPG, gram tu żeby zabić czas i się nie nudzić, jak bym chciał odgrywać RP to wrócił bym na fivema na wyspe, albo gdzieś na stare śmieci Dowody: brak Coś od siebie: hmm ja rozumiem że ci "policjanci" uznają się za komandosów. No ale co to ma za sens jak to jest serwer RPG a nie RP, gdzie zmuszany jesteś do ich żałosnego "RP", mianowicie jak już zaczęli ten śmieszny pościg to starałem się jechać normalnie tak żeby nie wpierdzielali się w moje auto na siłe tylko żeby ten pościg trochę potrwał i wyglądał normalnie ale te ich pościgi "RP XD" wyglądają tak że ty starasz się jechać z kulturką żeby ten wyścig miał sens a oni po 1 minucie napierdzielają byle czym w auto uciekającego. Nie rozumiem sensu policji na tym serwerze jeśli chodzi o pościgi, są one głupie zwykłe ciągłe napierdzielanie się autami, nic więcej. 3
Developer/owner proklin Napisano 4 Lipca 2021 Developer/owner Napisano 4 Lipca 2021 W taryfikatorze masz specjalną pozycję do takich sytuacji, są to zasady, do których musisz się dostosować jeśli chcesz tu grać. Niezależnie jak oceniasz poziom RP, czy definicję RPG. Z racji na brak zrozumienia przewinienia odpowiedź może być tylko jedna, apelacja odrzucona.
Rekomendowane odpowiedzi