Skocz do zawartości

Skarga na YoloMajQul


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

I powiedz gdzie znajdujesz sie na kazdym z tych nagran? Toksycznosc to jedynie odzew na twoje zachowanie i celowe utrudnianie gry 

Napisano

Na każdej z przedstawionych sytuacji postępowałem zgodnie z zasadami i wykonywałem swoje obowiązki. Jeśli masz wątpliwości co do jakości mojej pracy możesz napisać skargę na forum.

Police Officer II, Linshi.

  • Haha 1
Napisano

Chyba sie troche pogubiles bo juz dawno napisalem skarge i nawet na nia zareagowałeś

 

  • Jestem za 1
Napisano

Przesłałem potrzebne dowody do moich przełożonych i z mojej strony sytuacja jest wyjaśniona. Powodem skargi jest toksyczność, więc możesz się do tego odnieść.

  • Haha 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...