xmati1926x22 Napisano 14 Kwietnia 2021 Napisano 14 Kwietnia 2021 Nick: xmati1926x Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Vdm Krótki opis sytuacji: Bana dostałem z 1.5 roku temu nie pamiętam już jak to było dokładnie, ale trollowałem na serwerze i chyba uderzyłem autem w kolegę i bana dostałem ale to między innymi za to. Dowody: Brak Coś od siebie: Tak jak pisałem wcześniej ban był na 2 lata, minęło juz z 1.5 roku i chciałbym prosić o ub, chciałbym sobie pograć na spokojnie bo wcześniej odwalałem i za to był ban a powód był tylko taki nałozony ze za vdm, troszkę przemyślałem i już nie będę odwalał chciałbym sobie pograć i przypomnieć sobie jak się grało na jabłkach
Developer/owner proklin Napisano 4 Lipca 2021 Developer/owner Napisano 4 Lipca 2021 Na swoim koncie masz całą serię kar za toksyczność, taranowanie itp. Dostałeś bana ostrzegawczego, z jasną informacją, że jeśli się nie poprawisz kolejny będzie dłuższy, nie posłuchałeś więc ostatecznie skończyłeś z banem o opisie: "vdm, toksyczność, troll". Po historii kar wyraźnie widać, że jedynym celem rozgrywki tutaj było dla Ciebie utrudnianie rozgrywki innym, takich graczy nie potrzebujemy. Apelacja odrzucona.
Rekomendowane odpowiedzi