Skocz do zawartości

xmati1926x ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: xmati1926x

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary: Vdm

Krótki opis sytuacji: Bana dostałem z 1.5 roku temu nie pamiętam już jak to było dokładnie, ale trollowałem na serwerze i chyba uderzyłem autem w kolegę i bana dostałem ale to między innymi za to.

Dowody: Brak

Coś od siebie: Tak jak pisałem wcześniej ban był na 2 lata, minęło juz z 1.5 roku i chciałbym prosić o ub, chciałbym sobie pograć na spokojnie bo wcześniej odwalałem i za to był ban a powód był tylko taki nałozony ze za vdm, troszkę przemyślałem i już nie będę odwalał chciałbym sobie pograć i przypomnieć sobie jak się grało na jabłkach :) 

  • 2 miesiące temu...
  • Developer/owner
Napisano

Na swoim koncie masz całą serię kar za toksyczność, taranowanie itp.

Dostałeś bana ostrzegawczego, z jasną informacją, że jeśli się nie poprawisz kolejny będzie dłuższy, nie posłuchałeś więc ostatecznie skończyłeś z banem o opisie:  "vdm, toksyczność, troll".

Po historii kar wyraźnie widać, że jedynym celem rozgrywki tutaj było dla Ciebie utrudnianie rozgrywki innym, takich graczy nie potrzebujemy.

Apelacja odrzucona.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...