KeMeo Napisano 14 Kwietnia 2021 Napisano 14 Kwietnia 2021 (edytowane) Nick osoby nakładającej kare: sheerio.Powód nałożenia kary: Multikonto.Krótki opis sytuacji: Zostałem zbanowany za multikonto.Dowody: nie mam dowodów.Coś od siebie: przepraszam za mój błąd już nigdy to sie nie powtórzy chciałbym bardzo wrócić na serwer i grać ze znajomymi. Edytowane 15 Kwietnia 2021 przez KeMeo 1 4 9
Pablo2000 Napisano 14 Kwietnia 2021 Napisano 14 Kwietnia 2021 (edytowane) . Edytowane 14 Kwietnia 2021 przez Pablo2000 1 1
Developer/owner slawur Napisano 20 Maja 2021 Developer/owner Napisano 20 Maja 2021 Od początku serwera wiadomo jaka jest kara za multikonto a Ty korzystałeś z tego świadomie. Odrzucam.
Rekomendowane odpowiedzi