Naissy Napisano 13 Kwietnia 2021 Napisano 13 Kwietnia 2021 Nick: Naissy Nick osoby nakładającej kare: Beezy Powód nałożenia kary: Toksyczność Krótki opis sytuacji: Jakiś gość napisał na /g "dlaczego masz nick asper a nie jasper" (do jakiegoś gościa o nicku asper). Jako iż na polskiej scenie MTA istniał gość o nicku Asper co był konfidentem i złodziejem to dla humoru napisałem "asper to 60tka" Dowody: - Coś od siebie: Nie rozumiem takiej cenzury na tym chacie XD Nie zwyzywałem gościa od nikogo, piszę to sarkastycznie i jestem wyciszany? XD
_WirluS_ Napisano 13 Kwietnia 2021 Napisano 13 Kwietnia 2021 @Naissy Na serwerze reagujemy na każdy, nawet najmniejszy przejaw toksyczności. Każdy jest karany tak samo. Możesz sobie zobaczyć taryfikator który jest pod F3. Apelacje odrzucam i zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi