Skocz do zawartości

Naissy ukarany przez Beezy


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Naissy

Nick osoby nakładającej kare: Beezy

Powód nałożenia kary: Toksyczność

Krótki opis sytuacji: Jakiś gość napisał na /g "dlaczego masz nick asper a nie jasper" (do jakiegoś gościa o nicku asper). Jako iż na polskiej scenie MTA istniał gość o nicku Asper co był konfidentem i złodziejem to dla humoru napisałem "asper to 60tka"

Dowody: -

Coś od siebie: Nie rozumiem takiej cenzury na tym chacie XD Nie zwyzywałem gościa od nikogo, piszę to sarkastycznie i jestem wyciszany? XD 

Napisano

@Naissy

Na serwerze reagujemy na każdy, nawet najmniejszy przejaw toksyczności. Każdy jest karany tak samo.

Możesz sobie zobaczyć taryfikator który jest pod F3.

Apelacje odrzucam i zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...