LenneKumpelle Napisano 13 Kwietnia 2021 Napisano 13 Kwietnia 2021 (edytowane) Nick: LenneKumpelle Nick osoby nakładającej kare: Nyko Powód nałożenia kary: Obraza Administracji Krótki opis sytuacji: Napisałem że admin to bezbek oraz że ma wysokie Ego. Napisałem to dlatego iż Nyko dał ostrzeżenie za Flood gdzie tego flooda nie było. Dowody: Coś od siebie: Według mnie nie powinienem dostać kary a tym bardziej bana w żadnym wypadku go nie obraziłem. Chciałbym dostać unbana. Edytowane 14 Kwietnia 2021 przez LenneKumpelle 5 4
LenneKumpelle Napisano 11 Czerwca 2021 Autor Napisano 11 Czerwca 2021 (edytowane) Dzięki za rozpatrzenie mojej apelacji, chciałbym pochwalić Administracje za bardzo szybą odpowiedź Edytowane 11 Czerwca 2021 przez LenneKumpelle 1 2 2
Developer/owner proklin Napisano 4 Lipca 2021 Developer/owner Napisano 4 Lipca 2021 Z powodu na brak zrozumienia swojej winy, a także podejście, które reprezentujesz w tej apelacji stwierdzam, że kara jest słuszna. Apelacja odrzucona.
Rekomendowane odpowiedzi