Skocz do zawartości

Skarga na cab_xxx


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 12.04.2021 Godzina 2:02

Nick oskarżającego: BeTuQ

Nick oskarżonego: cab_xxx

Powód napisania skargi: VDM w celu  chamskiego "wzbogacania się". Gracza  za bardzo poniosło i tak mu zależało na dobrach materialnych, że postanowił  złamać regulamin zabijając mnie pojazdem.

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

  • Haha 11
Napisano

@cab_xxx

Skarga rozpatrzona pozytywnie gracz dostanie karę za VDM na kategorie B.

Zamykam 

  • Like 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...