GRUHA6969PL Napisano 9 Kwietnia 2021 Napisano 9 Kwietnia 2021 Nick: GRUHA6969PL Nick osoby nakładającej kare: Nie pisze, od razu wywala tylko na ułamek sekundy widać że mam bana a potem wywala. Powód nałożenia kary: to co wyżej. Krótki opis sytuacji: Nie pamiętam bo około rok temu to było. Coś od siebie: Nie pamiętam co zrobiłem ale przepraszam. Dowody: 3
miniu Napisano 11 Kwietnia 2021 Napisano 11 Kwietnia 2021 Kara została nadana w czerwcu za obrazę administracji, chcesz coś dodać?
GRUHA6969PL Napisano 11 Kwietnia 2021 Autor Napisano 11 Kwietnia 2021 Czyli bana mam od praktycznie 10 miesięcy, jedyne co mogę zrobić to przeprosić i obiecać że więcej się to nie powtórzy. Liczę na unbana i przepraszam.
GRUHA6969PL Napisano 19 Maja 2021 Autor Napisano 19 Maja 2021 On 4/11/2021 at 1:33 PM, miniu said: Kara została nadana w czerwcu za obrazę administracji, chcesz coś dodać? i jak?
Developer/owner proklin Napisano 4 Lipca 2021 Developer/owner Napisano 4 Lipca 2021 @GRUHA6969PL kara zostaje zdjęta, mam nadzieję, że ta sytuacja się nie powtórzy. Apelacja rozpatrzona pozytywnie. 1
Rekomendowane odpowiedzi