stallass12 Napisano 8 Kwietnia 2021 Napisano 8 Kwietnia 2021 mam skamera [15:25] mam tylko nick [15:25] moge pokazać pw [15:26] zostałem oskamowany z kolegą [15:27] ja zostałem oskamowany z 4 aut i dałem mu 4k i dał mi yepa i miał jeszcze dac 20 dzialek a nie dał [15:29] a kolego został oskamowany i akuto dał i gdzieś 1k i niemamy kasy jest nam bardzo smutno zaraz moge wysłać zdięcie jego nicku i jeszcze wyśle ci zdiencie niku jego w fivelive to moje dc napiszcze adin lub ktos inny jak zobaczysz mam dowody dc:kotek.exe#1538 1 3 1
stallass12 Napisano 8 Kwietnia 2021 Autor Napisano 8 Kwietnia 2021 Teraz, Baldi1331 napisał: @stallass12 Napisz skargę według wzoru. co?
PJOTER2003 Napisano 10 Kwietnia 2021 Napisano 10 Kwietnia 2021 Brak wzoru, skargę odrzucam i zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi