Skorpion. Napisano 8 Kwietnia 2021 Napisano 8 Kwietnia 2021 (edytowane) Nick osoby nakładającej kare: slawur Powód nałożenia kary: Multikonto. Krótki opis sytuacji: Zostałem zbanowany za multikonto i nie świadomy nie wiedziałem że nie może być drugie konto na tym samym komputerze. Dowody: nie mam dowodów. Coś od siebie: Siemka już nigdy nię będzie już żadnego konta i bardzo chciał bym wrócić na serwer i zagrać z znajomymi. Edytowane 8 Kwietnia 2021 przez Skorpion. 3 8
MankacPL Napisano 8 Kwietnia 2021 Napisano 8 Kwietnia 2021 (edytowane) missclick Edytowane 8 Kwietnia 2021 przez MankacPL
Pablo2000 Napisano 8 Kwietnia 2021 Napisano 8 Kwietnia 2021 mało sie znamy ale rekomenduje gracza Skorpion . 1
miniu Napisano 11 Kwietnia 2021 Napisano 11 Kwietnia 2021 Możemy dać Ci drugą szansę jednak musisz spełnić nasze warunki: -status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy -blokada handlu na miesiąc -prace społeczne***: 30k na kurierze w miesiąc ***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.
Rekomendowane odpowiedzi