Skocz do zawartości

RageMP nie włącza GTA 5


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ma ktoś pomysł czemu RageMP po kliknięciu w FiveLife nie włącza mi GTA 5? Normalnie się włącza launcher rockstara.
Po tym jest niby wczytywanie, ale nagle się wyłącza


(Zainstalowane mam GTA z R* launchera)

Reinstall RageMP był. Oba są na tym samym dysku (HDD oile to ma znaczenie)

Edytowane przez Aefiks
Napisano (edytowane)

Włącz pierw zwykłe GTA V na fabule i normalnie wyłącz (nie przez Alt + F4).
Wyłącz wszelkie nakładki (Discord, Overwolf itd.).
Jeśli działa Ci jakiś antywirus w tle to jego działanie też może wstrzymywać poprawne uruchomienie RAGE.

Edytowane przez sheerio
Napisano
W dniu 4.04.2021 o 11:08, sheerio napisał:

Włącz pierw zwykłe GTA V na fabule i normalnie wyłącz (nie przez Alt + F4).
Wyłącz wszelkie nakładki (Discord, Overwolf itd.).
Jeśli działa Ci jakiś antywirus w tle to jego działanie też może wstrzymywać poprawne uruchomienie RAGE.

To z singlem i nakładkami robiłem. Jeśli chodzi o antywirusa to nie spróbowałem do tej pory, sprawdzę za chwile

Napisano
10 minut temu, Aefiks napisał:

To z singlem i nakładkami robiłem. Jeśli chodzi o antywirusa to nie spróbowałem do tej pory, sprawdzę za chwile

Ok, afterburner wylaczony, antywirus zastopowany na 10 minut. Teraz jest problem bo niby sie uruchamia juz normalnie ale jak wchodze w to okno to mnie wywala z niego:((
@sheerio

Napisano

Ok juz niewazne, zaladowalo sie wszystko i teraz normalnie moge wejsc w okno. Dziekuje slicznie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...