Deebil Napisano 3 Kwietnia 2021 Napisano 3 Kwietnia 2021 Witam. Mam następujący problem: gdy próbuję włączyć GTA, nie ważne czy przez rage, czy z launchera, Wyświetla mi się taki błąd: Wyłączenie komputera, reinstall launchera nie działają. Pogrzebałem trochę w procesach i znalazłem jeden, który prawdopodobnie uniemożliwia uruchomienie GTA, ale jest problem, iż ten proces występuje jako "Stan : wstrzymana" a to uniemożliwia zamknięcie tego procesu Jakieś pomysły?
Matix Napisano 3 Kwietnia 2021 Napisano 3 Kwietnia 2021 Uruchom ponownie pc funkcją uruchom ponownie 1 1
Deebil Napisano 4 Kwietnia 2021 Autor Napisano 4 Kwietnia 2021 Myślałem że aż tak głupi nie jestem ale okazuje się, że odwieczna zasada informatyka podziałała. Dzięki wielkie za pomoc.
Rekomendowane odpowiedzi