MaTix1002 Napisano 1 Kwietnia 2021 Napisano 1 Kwietnia 2021 Nick: Matix1002 Nick osoby nakładającej kare: Sneezy Powód nałożenia kary: VDM Krótki opis sytuacji: Z mojej perspektywy żadnego gracza nie przejechałem , a kierowca skutera wysłał filmik że go zabiłem jadąc autem Dowody: Kierowca skutera ( nie znam nicku ) ma niby filmik z tym Coś od siebie: nie zrobiłem tego specjalnie czy coś , możliwe ze nie zaladowalo mi tamtego gracza a u niego go zabilem , tak jak mówiłem nikogo wtedy nie uderzylem autem.
Sneezy Napisano 2 Kwietnia 2021 Napisano 2 Kwietnia 2021 Masz urywek skoro dalej twierdzisz, że nikogo nie uderzyłeś.
MaTix1002 Napisano 2 Kwietnia 2021 Autor Napisano 2 Kwietnia 2021 rozumiem , skuter jechał w takim razie według przepisów ?
Rekomendowane odpowiedzi