Ziomal97 Napisano 12 Października 2018 Napisano 12 Października 2018 Data i godzina zdarzenia: 10.10.2018r. godz. 22:54 Nick oskarżającego: Ziomal97 Nick oskarżonego: SheizzeR Powód napisania skargi: Pożyczyłem graczowi SheizzeR 8k i miał oddać 10k w 2 dni. Nie widziałem gracza na serwerze oraz nie ma z nim kontaktu. Dowody w postaci logów lub screenshotów:
VeltY. Napisano 13 Października 2018 Napisano 13 Października 2018 Wszelkie transakcje typu pożyczanie, branie na raty, są robione na własną rękę. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie straty, bądź oszustwa. Dodatkowo gracz SheizzeR został zbanowany na 240 za cheaty.
Ziomal97 Napisano 13 Października 2018 Autor Napisano 13 Października 2018 W regulaminie nie ma nic napisanego, że administracja nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie straty, bądź oszustwa. Proszę o zwrot pieniędzy i uzupełnienie luki w regulaminie.
VeltY. Napisano 14 Października 2018 Napisano 14 Października 2018 W regulaminie nie ma nic napisanego, że administracja nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie straty, bądź oszustwa. Proszę o zwrot pieniędzy i uzupełnienie luki w regulaminie. Nie ma, ale nie ma też informacji, że zwracamy za takie rzeczy. Mieliście umowę, on oszukiwał i dostał bana. Skoro się umawialiście razem to teraz sie razem z tego rozliczajcie.
Ziomal97 Napisano 14 Października 2018 Autor Napisano 14 Października 2018 W regulaminie nie ma nic napisanego, że administracja nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie straty, bądź oszustwa. Proszę o zwrot pieniędzy i uzupełnienie luki w regulaminie. Nie ma, ale nie ma też informacji, że zwracamy za takie rzeczy. Mieliście umowę, on oszukiwał i dostał bana. Skoro się umawialiście razem to teraz sie razem z tego rozliczajcie. Człowieku ja tutaj jestem poszkodowany skąd mogłem wiedzieć, że gracz używa wspomagaczy, które niszczą rozgrywkę. Gdybym wiedział, że jest to cheater to bym mu tej kasy nie pożyczył. Wydaje mi się, że Support nie powinien rozwiązywać skarg na graczy, dodatkowo, jeżeli chodzi tutaj o zwrot pieniędzy. Proszę o wypowiedź jakiegoś administratora.
DragonuS Napisano 14 Października 2018 Napisano 14 Października 2018 Poczekajmy tutaj na wypowiedź Administratora, ponieważ jest to sprawa, na którą Support, Moderator nie ma nic do wniesienia z powodu braku możliwości sprawdzenia logów transakcji m.in. dokonania zwrotu gotówki. Fakt jest, że zostałeś oszukany, dlatego jesteś poszkodowany, z tego powodu powinno się to wyjaśnić. poczekajmy na wypowiedź siły wyższej.
Rekomendowane odpowiedzi