unvisious Napisano 1 Kwietnia 2021 Napisano 1 Kwietnia 2021 https://www.youtube.com/watch?v=NAMJF3O_Roo
Rusałka Napisano 1 Kwietnia 2021 Napisano 1 Kwietnia 2021 (edytowane) Podczas wychodzenia z samochodu skrypt tworzy znacznik przy tylnych drzwiach. Jeśli auto jest jeszcze w ruchu lub przepchnie je inny gracz to występuje właśnie taka sytuacja. Często tak mam gdy pracuję na sadzie. Edytowane 1 Kwietnia 2021 przez Rusałka
sheerio Napisano 8 Kwietnia 2021 Napisano 8 Kwietnia 2021 Tak jak wyżej, Blip pojawia się w miejscu gdzie wysiądziemy z pojazdu, jeżeli ktoś nam ten pojazd przesunie, serwer poprawi jego pozycję lub nadal będzie w ruchu to wystąpi takie zjawisko. Problem jest raczej znany. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi