Skocz do zawartości

Leonidas_Wu ukarany przez Zobercika


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Leonidas_Wu

Nick osoby nakładającej kare: Zobercik

Powód nałożenia kary: Prowokacja LSPD

Krótki opis sytuacji: Siema, z okazji że zbliżają się święta wielkanocne, chciałem ozdobić komendę skromną palemką. Niestety administracji nie spodobała się ozdoba i dostałem bana na 7d. Bardzo proszę o zmniejszenie lub zdjęcie kary. Z góry dziękuje i życzę wesołych świąt całej administracji!

Dowody: -

Coś od siebie: Nie wiedziałem że można za to dostać bana, a przecież za chwilę event wielkanocny. Przepraszam za sytuację i proszę o wybaczenie :).

 

  • Jestem przeciw 2
Napisano

Kara się skończyła, temat do zamknięcia.

Napisano (edytowane)

dobrze że bana dostałeś za to 

 

Edytowane przez MankacPL
  • Haha 1
Napisano

Dobrze, że mi się już skończył, a ty masz jeszcze 2 lata :)

  • Jestem za 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...