Leonidas_Wu Napisano 31 Marca 2021 Napisano 31 Marca 2021 Nick: Leonidas_Wu Nick osoby nakładającej kare: Zobercik Powód nałożenia kary: Prowokacja LSPD Krótki opis sytuacji: Siema, z okazji że zbliżają się święta wielkanocne, chciałem ozdobić komendę skromną palemką. Niestety administracji nie spodobała się ozdoba i dostałem bana na 7d. Bardzo proszę o zmniejszenie lub zdjęcie kary. Z góry dziękuje i życzę wesołych świąt całej administracji! Dowody: - Coś od siebie: Nie wiedziałem że można za to dostać bana, a przecież za chwilę event wielkanocny. Przepraszam za sytuację i proszę o wybaczenie :). 2
Leonidas_Wu Napisano 8 Kwietnia 2021 Autor Napisano 8 Kwietnia 2021 Kara się skończyła, temat do zamknięcia.
MankacPL Napisano 8 Kwietnia 2021 Napisano 8 Kwietnia 2021 (edytowane) dobrze że bana dostałeś za to Edytowane 8 Kwietnia 2021 przez MankacPL 1
Leonidas_Wu Napisano 8 Kwietnia 2021 Autor Napisano 8 Kwietnia 2021 Dobrze, że mi się już skończył, a ty masz jeszcze 2 lata 1
Rekomendowane odpowiedzi