ElChapo Napisano 25 Marca 2021 Napisano 25 Marca 2021 Nick: ElChapo Nick osoby nakładającej kare:Proklin Powód nałożenia kary: Obraza administracji Krótki opis sytuacji: Rozmowa prywatna na discordzie z supportem na temat mojego muta w grze , po czym dostaje bana za rzekomą obraze administracji.Jest to zdanie wyciągnięte z kontekstu zresztą widać to na sceenach załączonych niżej. Dowody: Screenshoty/cała rozmowa na discordzie Coś od siebie: Karany inaczej niż wszyscy na tym serwerze 6 22 1
IgorEss Napisano 25 Marca 2021 Napisano 25 Marca 2021 (edytowane) To co sie dzieje na prywatnym discordzie nie powinno miec w ogóle nic wspólnego z serwerem. Zwykle pomowienie i niekompetentna nowa administracja. #MuremZaElChapo Edytowane 25 Marca 2021 przez IgorEss 1 7
INFBIRD Napisano 25 Marca 2021 Napisano 25 Marca 2021 (edytowane) Dlaczego discord został połączony z serverem? Wyłudzenie sidu pod pretekstem usunięcia kary. #muremzaelchapo Edytowane 25 Marca 2021 przez INFBIRD 1 2 1
IgorEss Napisano 25 Marca 2021 Napisano 25 Marca 2021 (edytowane) I jeszcze specjalne wyludzenie sida zeby proklin go zbanowal zdalnie i klamstwo ze strony Norcia, bo kar nie mozna cofac Edytowane 25 Marca 2021 przez IgorEss 1 1
McRoyal Napisano 25 Marca 2021 Napisano 25 Marca 2021 nie powinien byc discord łaczony z gra #muremzaelchapo 1
dominika221218 Napisano 25 Marca 2021 Napisano 25 Marca 2021 Bo server nie ma się czym zajmować tylko prywatnymi sprawami, imo bezsensu
Foszik Napisano 25 Marca 2021 Napisano 25 Marca 2021 Nie powinno być czegoś takiego, że administrator wyłudza sid, aby nadać karę. Ale to tylko moje skromne zdanie. #MuremZaElChapo
OldEnt Napisano 25 Marca 2021 Napisano 25 Marca 2021 Łączenie prywatnych wiadomości z serwerem? Lekka przesada. Brak kompetencji ze strony supporta. #muremzaelchapo
Lifi Napisano 25 Marca 2021 Napisano 25 Marca 2021 Discord a serwer to dwie inne rzeczy. Jeszcze bym zrozumiał gdyby sytuacja miała miejsce na serwerowym discordzie ale to jest rozmowa prywatna. #muremzaelchapo
Abbycane Napisano 25 Marca 2021 Napisano 25 Marca 2021 To co pisał pv nie powinno mieć nic wspólnego z reportem. Nie ma też logicznego wyjaśnienia za co jest kara, więc jak na moje to Chyzokox jest narazie niewinny.
Developer/owner proklin Napisano 25 Marca 2021 Developer/owner Napisano 25 Marca 2021 Obraza administracji jest nadal obrazą, to nie są prywatne ustalenia między graczami... To ktoś kto przychodzi i postanawia ubliżać ekipie serwera. Apelacja odrzucona. 6
Rekomendowane odpowiedzi