Pindaczer Napisano 5 Października 2018 Napisano 5 Października 2018 No siema ogólnie to grałem se i support do mnie że mam wrócić na stanowisko a ja do niego że mam to w chuju imnie zbanował nie rozumiem dlaczego, taka osoba nie nadaje na stanowisko na jakim jest dajcie mi supporta ja pokażę quality erpege a nie jakieś śmietniki co mi bana wlepiają więc chłopaki zastanówcie czy macie godność i poczucie człowieka ja chce unbana 1
rycerz3333 Napisano 5 Października 2018 Napisano 5 Października 2018 Źle napisana apelacja. Przeczytaj Wzór apelacji o zdjęcie karty i popraw.
Rekomendowane odpowiedzi