Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. YoloMajQul Napisano 20 Marca 2021 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Napisano 20 Marca 2021 Data i godzina zdarzenia: 22.06 Nick oskarżającego: YoloMajQul Nick oskarżonego: romet, GORILLA, Grzechu2137 Powód napisania skargi: Tych oto trzech graczy próbowało wyłudzić haracz za to że jeżeli ktoś z mojej organizacji lub ja będziemy chcieli posadzić nie będą dzwonić na policje jak robili to notorycznie w wielu innych przypadkach. Dowody w postaci logów lub screenshotów: 4 60
Ciulala02 Napisano 20 Marca 2021 Napisano 20 Marca 2021 Chciałbym dodać że to nie pierwszy raz kiedy tak robią, już kilkanaście razy ta czwórka graczy utrudniała rozgrywkę jeżdżąc po Grapeseed szukając osób sadzących po czym chcieli wyłudzać pieniądze za nie podkablowanie. Może to nie moja skarga ale chciałem dodać moje 5 groszy aż ci gracze specjalnie utrudniają rozgrywkę wszystkim. 3 16
romet Napisano 21 Marca 2021 Napisano 21 Marca 2021 (edytowane) Heja, Na początku dodam że połowa w tym to nie prawda. Sam zaproponowałeś nam taką ofertę jako pierwszy, my się na nią zgodziliśmy bo czemu chyba każdy by się zgodził jak napisałeś że jak nie będziemy na ciebie kapować to dasz nam 20k na łepka. Co do utrudniania rozgrywki, jeżeli uważacie że "konfidencenie" albo inaczej podpierdalanie to jest utrudnianie gry graczą to rzeczywiście jest w tym coś, ale to się skończy z jakimś czasem. Edytowane 21 Marca 2021 przez romet 43
YoloMajQul Napisano 21 Marca 2021 Autor Napisano 21 Marca 2021 Jeżeli tak jest to co oznacza ten ss? 1 1
Grzechu2137 Napisano 21 Marca 2021 Napisano 21 Marca 2021 Bo to jest telefon z numerem alarmowym z podpunktem Krzaki marichuany aby dzwonić.
Santa_Claus Napisano 21 Marca 2021 Napisano 21 Marca 2021 Panowie widać lubią utrudniać grę innym graczom 1
Grzechu2137 Napisano 21 Marca 2021 Napisano 21 Marca 2021 Niestety gracz o nicku Gorilla jest lekko inni niż normalny zdrowy człowiek.
Santa_Claus Napisano 21 Marca 2021 Napisano 21 Marca 2021 To zweryfikuje administracja ale było już kilku delikwentów którzy tylko jeździli i zgłaszali plantacje. Z naciskiem na było. 1 1
romet Napisano 21 Marca 2021 Napisano 21 Marca 2021 (edytowane) tak jak mówiłem, pierwszy zaoferował nam to w grze i kazał się dogadać na discordzie. W logach na serwerze można to też zobaczyć Edytowane 21 Marca 2021 przez romet
Ciulala02 Napisano 21 Marca 2021 Napisano 21 Marca 2021 https://streamable.com/aqq0xe ja to tylko tutaj zostawię ^^ 1
YoloMajQul Napisano 21 Marca 2021 Autor Napisano 21 Marca 2021 (edytowane) Taka oferta była zmanipulowana waszą częstą obecnością na posiadlosci mojej org i widzac ze jestescie zainteresowani taka oferta żartobliwie wam zaproponowałem a wy rzuciliscie sie jak przysłowiowa ślepa kura na ziarno. Edytowane 21 Marca 2021 przez YoloMajQul 1
YoloMajQul Napisano 21 Marca 2021 Autor Napisano 21 Marca 2021 I nie przekazałem wam żandej gotowki zeby naprostowac ale widać to na załączonych nagraniach
Grzechu2137 Napisano 21 Marca 2021 Napisano 21 Marca 2021 Nikt nam nie przekazal żadnej gotówki.A po drugie juz nie robimy tego co robiliśmy bo nam się nie chce juz pa. 1 2
Developer/owner slawur Napisano 15 Kwietnia 2021 Developer/owner Napisano 15 Kwietnia 2021 Gracze @romet @GORILLA i @Grzechu2137 zostali ukarani za Utrudnianie rozgrywki. Zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi