Skocz do zawartości

Prawko za VDM na 24H


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@neeliX ukarany przez @NyKo

Nick: neeliX

Nick osoby nakładającej kare:

Powód nałożenia kary: VDM

Krótki opis sytuacji: Z jakąś mordą taranowaliśmy sie na spawnie Ja issi classic on jakimś dżipem dla beki i pchał mn i najechałem tyłem na jakiegoś obywatela i najwidoczniej mn zreportował chociaż zdarzenie nie było specjalne on się zrespił i no

Dowody: Brak bo nie nagrywam całej rozzgrywki

Coś od siebie: Proszę o pozytywne rozpatrzenie apelki dostałem prawko na 24 gram tu 5 dni i trh słabo tak na początku już prawko dostać za coś takiego gdy nie było to specjalnie

Edytowane przez neeliX
Napisano

Wiadomo że chłop to nie specjalnie zrobił .

 

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...