neeliX Napisano 20 Marca 2021 Napisano 20 Marca 2021 (edytowane) @neeliX ukarany przez @NyKo Nick: neeliX Nick osoby nakładającej kare: Powód nałożenia kary: VDM Krótki opis sytuacji: Z jakąś mordą taranowaliśmy sie na spawnie Ja issi classic on jakimś dżipem dla beki i pchał mn i najechałem tyłem na jakiegoś obywatela i najwidoczniej mn zreportował chociaż zdarzenie nie było specjalne on się zrespił i no Dowody: Brak bo nie nagrywam całej rozzgrywki Coś od siebie: Proszę o pozytywne rozpatrzenie apelki dostałem prawko na 24 gram tu 5 dni i trh słabo tak na początku już prawko dostać za coś takiego gdy nie było to specjalnie Edytowane 20 Marca 2021 przez neeliX
neeliX Napisano 20 Marca 2021 Autor Napisano 20 Marca 2021 Dzięki @RoliPL987 Za pomoc może uwzględnią twoja wypowiedź. Podasz dsc na pw?
Rekomendowane odpowiedzi