Skocz do zawartości

Problem z RageMP


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Miałem problem z włączeniem ragemp. Przy włączaniu odpalał się Rockstar Launcher, po czym sie zamykal, wiec postanowilem, ze wlacze normalnie gta v i może to mi pomoże, aczkolwiek, żeby włączyć gta musiałem zaktualizować grę. Teraz po aktualizacji wyświetla mi się takie coś, jak w załączonym pliku. Da sie jakos cofnac wersje update gry, czy trzeba czekac na update rage'a? dzis w nocy, okolo 1 jeszcze wszystko działało

obraz_2021-03-16_135528.png

  • Jestem za 1
Napisano

Tak samo u mnie
Myślałem że trzeba update gry zrobić ale gra jest aktualna

 

Napisano

Ehh temat wałkowany na dsc...

R* wypuściło nowy update, który nie jest kompatybilny z obecną wersją Rage, dlatego pozostaje nam tylko czekać na aktualizacje od strony Rage.

Jeżeli ktoś z was ma wersję np. Steam, może poprosić kolege / kogoś innego o podsłanie niezaktualizowanych plików (musi być ta sama platforma co wasza), ale robicie to na własną odpowiedzialność :)

  • Haha 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...