Skocz do zawartości

Crash gdy chce wejść na serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Za każdym razem dy daje connect pobiera się 80 mb po czym wywala, link do screenow powiadomien

 

https://imgur.com/a/M2TStkw


Dobra sprawa sie wyjasnila musilaem odplaic GTA zeby sie aktualizacja zrobila i wtedy moge wejsc na serwer :P

Napisano

Odpal normalnie GTA(nie przez RageMP) i poczekaj az to zainstaluje, po tym odpal RageMP.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...