Skocz do zawartości

Skarga na Oskar_itto


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Pisane w imieniu gracza Fawn ponieważ on nie może pisać postów na forum z nieznanego mi powodu.

Data i godzina zdarzenia: 14 marca godzina 21:20

Nick oskarżającego: Fawn

Nick oskarżonego: Oskar_itto

Powód napisania skargi: Zostałem oszukany przy sprzedaży swojego samochodu jakim był Blade. Oskar_itto proponował abym najpierw przekazał mu samochód nie przelewając mi gotówki ponieważ jak to argumentował "w ten sposób nie zapłaci podatku od niego". Po sprzedaży auta użytkownik wyszedł z serwera nie przelewając pieniędzy.

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

IMG_20210314_212428.png

IMG_20210314_212433.png

unknown.png

 

Edytowane przez vMatey
  • Like 1
  • Haha 5
  • Confused 1
  • vMatey zmienił tytuł na Skarga na Oskar_itto
Napisano

Zapłaciłem już za te auto więc nie wiem dlaczego ta skarga jeszcze jest 😕

 

Napisano

W takim razie temat do zamknięcia, następnym razem oboje się dogadajcie aby nie było potrzeby pisania skarg na forum.

  • 2 tygodnie później...
Napisano
W dniu 17.03.2021 o 21:29, vMatey napisał:

W takim razie temat do zamknięcia, następnym razem oboje się dogadajcie aby nie było potrzeby pisania skarg na forum.

Jeśli wszystko się wyjaśniło to skargę zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...