Skocz do zawartości

Skarga na gracza Abner


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nie wiem gdzie widzisz jazdę pod prąd, kiedy na pierwszym filmiku widac czarny samochod na moim pasie, a na drugim jadę po swoim. To raczej można ująć że zjechałem ze swojego pasa

 

  • Haha 1
  • Jestem przeciw 1
  • Administrator
Napisano

@Abnerna pierwszym filmiku widać dokładnie że pojazd który "omijałeś" nie był na twoim pasie a na drugim nagraniu to było celowe taranowanie.

Otrzymujesz taranowanie oraz jazdę pod prąd.

Zamykam

 

  • NyKo zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...