MiroKonserwator Napisano 3 Marca 2021 Napisano 3 Marca 2021 Nick: Malik_Śmietana#8963 Nick osoby nakładającej kare: - Powód nałożenia kary: wulgaryzmy Krótki opis sytuacji: Było to dość dawno, ale pamiętam że dostałem perma bana na discord'zie za wulgaryzmy na czacie jeśli się nie mylę. Dowody: - Coś od siebie: Proszę o odbanowanie to już się więcej nie powtórzy. Wiem że moja apelacja jest dość średnia delikatnie mówiąc ale nie wiem tak naprawde co tu napisać, proszę o ostatnią szanse. Z góry dziękuje 1
_WirluS_ Napisano 5 Marca 2021 Napisano 5 Marca 2021 Kara nałożona na discord nie podlega pod negocjacje. Apelacje odrzucam
Rekomendowane odpowiedzi