Skocz do zawartości

Problem z kontem.


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam mam problem z kontem a mianowicie z majatkiem. Dawno nie gralem na serwerze a chcialem wrocic do pelnej rozgrywki tutaj. Chcialbym sie dowiedziec czemu nie posiadam moich pojazdów oraz gotówki a mianowicie : Bodhi oraz nightshade a gotowki nie pamietam ile. Prosze o szybka pomoc. Do tego rowniez chcialbym zmienic haslo, poniewaz mysle ze byl to wlam na konto ew. cos ze strony serwera, kolega cos mi mowil ze kilka miesiecy temu cofnelo majatki czy cos. 

Napisano

W listopadzie 2019 roku miała miejsce miesięczna cofka, być może pojazdy na koncie były zakupione w tamtym okresie?
Odnośnie zmiany hasła masz taką opcję w ustawieniach konta na forum. Jeżeli później wystąpiłby problem z zalogowaniem na serwer nowym hasłem to zgłoś się do minia/Proklina na Discordzie.

Napisano

Tak, pojazdy byly jakos w tym czasie zakupione.

Napisano

Dokladnych dat niestety nie pamietam.. Licze na szybka pomoc z panstwa strony.

Pozdrawiam, VarteX

Napisano

Nie za bardzo rozumiem czego oczekujesz. Cofka nie wynikała z czyjegoś widzimisię, tylko z utraty danych. Po cofce był pewien okres czasu z premiami do expa/zarobków, także łatwo było można to sobie odrobić. Co utraciłeś przepadło i nie wróci, a administracja nie jest w stanie nic w tej kwestii zdziałać.

Hasło w grze synchronizuje się z tym na forum, więc wystarczy, że zmienisz hasło do konta na forum.

  • Jestem za 1
Napisano

Chodzi o to ze nie gralem wiec skad moglem wiedziec o jakis premiach, jak wspomnialem nie gralem i liczylem na pomoc z odzyskaniem ewentualnie z jakim kolwiek wynagrodzeniem, poniewaz nie bylo to z mojej winy ze tak sie stalo. Widze ze tej pomocy nie otrzymam dlatego mozna zamknac. 

Napisano

Jak sobie wyobrażasz oddawanie utraconych dóbr? Na jakiej podstawie?

Zbyt duże prawdopodobieństwo oszustwa ze strony gracza :P Dlatego też (bodajże przez miesiąc) były premie 2x xp oraz 2x $$.

Napisano

Jakiego oszustwa? Pisze jak bylo a ty mi mowisz o jakiejs premii, gdzie pisalem jasno i wyranie nie gralem na serwerze. Wiec skad mialem wiedziec o tym? No wlasnie.

  • 2 tygodnie później...
Napisano

W tamtym okresie czasu były 100% premie przez cały miesiąc w ramach rekompensaty.
Niestety, ale aktualnie nie ma już możliwości na jakiekolwiek wynagrodzenie tamtej sytuacji.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...